Administratívna podpora - brigáda
12.09.2017
Miesto práce
Bratislava - Nivy
Bratislava
Oblasti
Administratíva
Náplň práce
Brigáda je vhodná pre študenta, odhadovaný týždenný pracovný čas = 16 hodín.

- spracovávanie pravidelných reportov pre obchodné oddelenie
- administratívna podpora obchodnému oddeleniu
- príprava podkladov pre projektového manažéra
- aktualizácia interných databáz
Ponúkaný plat
5,00 Eur/hod
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- dlhodobá brigáda
- priateľský kolektív
Druh pracovného pomeru
na dohodu
Informácie pre uchádzača
Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.
Túto pozíciu obsadzuje personálnu spoločnosť pre svojho klienta
Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Našim klientom zabezpečujeme dočasných zamestnancov, vyhľadanie a výber kmeňových zamestnancov, školenia zamestnancov a outsourcing. Zárukou kvality a dôslednosti ponúkaných služieb je dlhoročná tradícia a skúsenosti z trhu ľudských zdrojov, praxou overená metodika práce, znalosť personálnej problematiky, tím odborných poradcov, orientovaných primárne na reálne potreby Vašej spoločnosti a absolútna flexibilita, rýchlosť a dokonalý servis.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Pozícia vhodná pre absolventa
Áno
Doplňujúce požiadavky na kandidáta
- časová flexibilita, aktívny prístup, orientácia na výsledok
- práca s MS Office, Excel – úroveň mierne pokročilý
- zodpovednosť a dôslednosť pri plnení zadaných úloh
Kontaktná osoba
Mgr. Matúš Dóša
Dunajská 4
81108
Bratislava
Slovenská republika
tel.: 0902 900 116

pridaj CV

Navicat HTTP Tunnel Tester