Vodič VZV aj bez praxe! 1000 EUR
31.08.2017
Miesto práce
Bratislava - Devínska Nová Ves
Bratislava
Oblasti
Doprava, špedícia, logistika
Výroba
Náplň práce
- práca v automobilovom priemysle
- práca na ťahači
- zásobovanie linky vo vw
- fyzicky nenáročná práca
- nie je potrebná predchádzajúca prax, pracovníkov zaškolíme
- práca na zmeny
Termín nástupu: podľa dohody
Ponúkaný plat
1000 EUR brutto + gastrolískty
Termín nástupu
ihneď (dohodou)
Iné výhody
- zaujímavé platové ohodnotenie: 1000 euro bruto+ gastrolístky
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
- možnosť nadčasov
- ubytovanie zabezpečené
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Informácie pre uchádzača
Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis na: kiszelyova@jobs-hr.eu
Túto pozíciu obsadzuje personálnu spoločnosť pre svojho klienta
Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Našim klientom zabezpečujeme dočasných zamestnancov, vyhľadanie a výber kmeňových zamestnancov, školenia zamestnancov a outsourcing. Zárukou kvality a dôslednosti ponúkaných služieb je dlhoročná tradícia a skúsenosti z trhu ľudských zdrojov, praxou overená metodika práce, znalosť personálnej problematiky, tím odborných poradcov, orientovaných primárne na reálne potreby Vašej spoločnosti a absolútna flexibilita, rýchlosť a dokonalý servis.
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Pozícia vhodná pre absolventa
Áno
Doplňujúce požiadavky na kandidáta
- preukaz VZV
- v prípade potreby vybavíme nový vzv preukaz alebo obnovíme
- skúsenosti s obsluhou VZV - výhodou, kandidátov bez praxe zaškolíme
- pracovitosť, zručnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť
- chuť pracovať
Kontaktná osoba
Ing. Lucia Kiszelyová
Dunajská 4
811 08
Bratislava
Slovenská republika
tel.: 0902900211

pridaj CV

Navicat HTTP Tunnel Tester